جمعه, 05 خرداد 1396

سیسمونی
پوشاک و البسه

عنوان نیازمندی و مشاغل دسته بندی شرح خدمات و محصولات مورد خدمت نشانی به تفکیک شهر/شهرستان/استان
سیسمونی دونه سیب - رودسر

سیسمونی دونه سیب - رودسر

سیسمونیتنها نمایندگی پوشاک زیر نوزاد و کودک تولیدی تاپ لاین و دَوَلّو در شرق گیلان عرضه کننده ی انواع محصولات بهداشتیرودسر
سیسمونی قصر کودک - لنگرود

سیسمونی قصر کودک - لنگرود

سیسمونیسرویس کالسکه، سرویس خواب، سرویس لباس، سرویس بهداشتی، تخت و گهواره، پوشک خارجیلنگرود
سیسمونی نارنیا شعبه یک - لنگرود

سیسمونی نارنیا شعبه یک - لنگرود

سیسمونیدکوراسیون و مبلمان اتاق کودک و نوجوان ، انواع تخت و کمد نوزادی و کودک و نوجوانلنگرود
سیسمونی نارنیا شعبه 2 - لاهیجان

سیسمونی نارنیا شعبه 2 - لاهیجان

سیسمونیدکوراسیون و مبلمان اتاق کودک و نوجوان، سیسمونی کامل نوزاد، لوازم بهداشتی و انواع سرویس کالسکه، سرویس خواب کودکلاهیجان

لوازم سیسمونی سمیه - رودسر

سیسمونیعرضه کننده انواع سیسمونی کامل نوزادی در برند های معتبر؛انواع پوشک های مولفیکس،کانفی،مای بی بی،اوی بی بی ترکیهرودسر

سیسمونی خانه کودک - لنگرود

سیسمونیسیسمونی، پوشاک بچه، اسباب بازی، عروسک، انواع کالسکه، تخت، صندلی ماشین، سرویس خواب، سرویس پتو نوزادی، سرویس حولهلنگرود

سیسمونی بی بی تگ - لنگرود

سیسمونیسیسمونی کامل نوزاد به همراه پوشاک تا 7 سال با برند های روز دنیا و با قیمت های مناسبلنگرود

نی نی مارکت - لنگرود

سیسمونیکلکسیونی از بهترین لباس های بچه گانه، از نوزادی تا نوجوانیلنگرود

فروشگاه بهادر - لنگرود

سیسمونیپوشاک بچه گانه و زنانه. سیسمونی و اسباب بازی خارجی.لنگرود

سیسمونی امیر - صومعه سرا

سیسمونیبورس انواع کالسکه های ایرانی و خارجی - پوشاک نوزادان و کودکان و سیسمونی کاملصومعه سرا

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.