جمعه, 05 خرداد 1396

فروشگاه پارچه
پوشاک و البسه

عنوان نیازمندی و مشاغل دسته بندی شرح خدمات و محصولات مورد خدمت نشانی به تفکیک شهر/شهرستان/استان
بانک پارچه و پرده برادران مرادی - رودسر

بانک پارچه و پرده برادران مرادی - رودسر

فروشگاه پارچهعرضه مستقیم انواع پارچه های مردانه و زنانه (ایرانی و خارجی)، لباسی، ملحفه ای، پرده ای، مانتویی، نخی، تریکو، چادر مجلسیرودسر
پارچه سرای آرتی میس - رودسر

پارچه سرای آرتی میس - رودسر

فروشگاه پارچهفروش انواع پارچه های فصلیرودسر

پارچه سرای عادل (کیلویی) - لنگرود

فروشگاه پارچهبورس انواع تریکو،ویسکوز،جودون،یقه آماده،غواصی،تور،ریون های رنگی و انواع پارچه های خاصلنگرود

نساجی مازندران - لنگرود

فروشگاه پارچهانواع پارچه های ایرانی و خارجی (ملحفه، رو تختی، مانتویی،لباس، فاستونی، کت و شلواری، پیراهنی)؛ حلو و پتولنگرود

ارزانسرای آقالارپور - لنگرود

فروشگاه پارچهبورس انواع پارچه و پرده سلطنتی به صورت عمده و خرده دوخت و نصب پرده، لوازم پرده، انواع پارچه های لباسی و پرده ایلنگرود

فروشگاه پارچه صداقت فرد - لنگرود

فروشگاه پارچهپارچه سرالنگرود

پارچه مبلی طلایی یزد - رشت

فروشگاه پارچهپارچه مبلی طلایی یزد - رشترشت

پارچه تعاون - رشت

فروشگاه پارچهپارچه تعاون - رشترشت

گالری چرم و پارچه رومبلی قائم - رشت

فروشگاه پارچهگالری چرم و پارچه رومبلی قائم - رشترشت

پارچه مبلی شیک - لاهیجان

فروشگاه پارچهپارچه مبلی شیک - لاهیجان فروش و نصب و تعویض انواع پارچه مبلی، تعمیرات انواع مبل های ایرانی و خارجیلاهیجان

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.