یکشنبه, 04 تیر 1396

گل فروشی
خدمات مجالس

عنوان آگهی دسته بندی توضیحات نشانی به تفکیک شهر/شهرستان/استان
گلکده شقایق - لنگرود

گلکده شقایق - لنگرود

گل فروشیتولیدکننده انواع گلهای باغچه ای، آپارتمانی و فصلی به صورت کلی و جزئیلنگرود
قصر گل لیندا - رودسر

قصر گل لیندا - رودسر

گل فروشیپذیرش تزئین: ماشین عروس، دسته گل عروس، تاج گل ترحیم و... فروش انواع گل های آپارتمانی و صحرایی و ارائه خدمات و اطلاعاترودسر
گل لیلیوم - رودسر

گل لیلیوم - رودسر

گل فروشیحرفه ای ترین تزئین ماشین عروس، دسته گل، تاج گل و کرایه متنوع ترین ماشین های عروس.رودسر
قصر گل آزالیا - لنگرود

قصر گل آزالیا - لنگرود

گل فروشیکرایه انواع ماشین عروس بدون محدودیت (با راننده و بدون راننده) ؛ اجرای کلیه ی خدمات مجالس، گلکاری ماشین عروس، دسته گللنگرود
گلکده تماشا - لنگرود

گلکده تماشا - لنگرود

گل فروشیتزئیین ماشین عروس، دسته گل عروس، تاج گل، انواع شاخه بریده و گل های مصنوعی خارجیلنگرود
گلسرای آس - لنگرود

گلسرای آس - لنگرود

گل فروشیفروش انواع گلهای تک شاخه، بوته ای حارجی؛ انواع باکس گل، انواع کاکتوس مصنوعی، ماشین عروس، دسته گل عروس، چاقو ، حنالنگرود

گلفروشی آذین گل - سیاهکل

گل فروشیگل آرایی و تزئینات ماشین عروسسیاهکل

فروشگاه گل مینیاتور - لنگرود

گل فروشیگل آرایی، تزئینات ماشین عروس، دسته گل، تاج گل، سبد گل، سفارش انواع گل به صورت تلفنی و حضوریلنگرود

گل شب بو - لنگرود

گل فروشیماشین عروس، سبد گل، دسته گل عروس و انواع گلهای مصنوعی خارجیلنگرود

پخش گل رنگین کمان - رشت

گل فروشیپخش گل رنگین کمان - رشترشت

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.