یکشنبه, 04 تیر 1396

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانه
خدمات شهری

عنوان آگهی دسته بندی توضیحات نشانی به تفکیک شهر/شهرستان/استان
آرایشگاه مجیک - رودسر

آرایشگاه مجیک - رودسر

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهآرایش عروس، کاشت و طراحی ناخن، کاشت مژه، اپیلاسیون، رنگ و مشرودسر
سالن زیبایی چهل گیس - رودسر

سالن زیبایی چهل گیس - رودسر

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهکلیه خدمات آرایشی و پیرایشی با آخرین متدهای جدید روز همراه با انواع گریم های تخصصی. کاشت ناخن ، مژه ، تتو ، هاشور.رودسر
سالن زیبایی آریاچهر - رودسر

سالن زیبایی آریاچهر - رودسر

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهسالن زیبایی آریاچهررودسر

زیباکده فاریا - لنگرود

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهگریم عروس، جدیدترین هیرکات، شینیون کلاسیک و فانتزی، کاشت ناخن و مژه، اپیلاسیون ، انواع رنگ و لایت، آرایشگاه زنانهلنگرود

قصر زیبایی عروس مروارید - کوچصفهان

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهقصر زیبایی عروس مروارید - کوچصفهانکوچصفهان

آرایشگاه گل گیس - فومن

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهآرایشگاه گل گیس - فومنفومن

آرایشگاه ملکه برفی - رشت

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهآرایشگاه ملکه برفی - رشترشت

سالن زیبایی طهورا - رشت

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهسالن زیبایی طهورا - رشترشت

آرایشگاه عسل - رشت

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهآرایشگاه عسل - رشترشت

انستیتو زیبایی عروس بهار - رشت

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانهانستیتو زیبایی عروس بهار - رشترشت

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.