جمعه, 05 خرداد 1396

تلفن و موبایل
برق و الکترونیک

عنوان نیازمندی و مشاغل دسته بندی شرح خدمات و محصولات مورد خدمت نشانی به تفکیک شهر/شهرستان/استان
فروشگاه کلیک - لنگرود

فروشگاه کلیک - لنگرود

تلفن و موبایلموبایل، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ خرید، فروش، لوازم جانبی و تعمیرات خانه هوشمند (دوربین، حسگر حرکتی، حسگر درب و پنجرهلنگرود
موبایل نامیک - لنگرود

موبایل نامیک - لنگرود

تلفن و موبایلتعمیرات انواع گوشی و تبلت فروش لوازم جانبی گوشی و تبلتلنگرود
موبایل مهران - املش

موبایل مهران - املش

تلفن و موبایلتعمیرات تخصصی موبایل، تلفن و جی پی اس فروش لوازم جانبی «تنها مرکز تعمیرات GPS در استان گیلان»املش
موبایل بابک - لنگرود

موبایل بابک - لنگرود

تلفن و موبایلموبایل بابک - لنگرودلنگرود
موبایل نیما - املش

موبایل نیما - املش

تلفن و موبایلفروش انواع گوشی، لوازم جانبی و سیم کارت خدمات سخت افزار و نرم افزاراملش
موبایل امیر - املش

موبایل امیر - املش

تلفن و موبایلنمایندگی رسمی ایرانسل عامل توزیع شارژ همراه اول و سیم کارت خرید و فروش انواع گوشی تعمیرات تخصصی تلفن همراهاملش
موبایل شهر - املش

موبایل شهر - املش

تلفن و موبایلخرید، فروش و تعمیرات موبایل لوازم جانبی نمایندگی اینترنتاملش
موبایل سفیر - املش

موبایل سفیر - املش

تلفن و موبایلخرید و فروش انواع گوشی، سیم کارت، لوازم جانبی و... «نماینده رسمی ایرانسل»املش
فروشگاه سنتر - املش

فروشگاه سنتر - املش

تلفن و موبایلموبایل، لپ تاپ، کامپیوتر خرید، فروش و تعمیراتاملش
موبایل عرشیا - رودسر

موبایل عرشیا - رودسر

تلفن و موبایلفروش کلی و جزئی موبایل و لوازم جانبی. نرم افزار، بازی، برنامه، فلش کلیه گوشی ها. تعمیرات تخصصی انواع گوشیرودسر

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.