یکشنبه, 04 تیر 1396

بنکداران و کل فروشان
سایر خدمات

عنوان آگهی دسته بندی توضیحات نشانی به تفکیک شهر/شهرستان/استان
دخانیات احسان - لنگرود

دخانیات احسان - لنگرود

بنکداران و کل فروشانعرضه کننده انواع سیگارهای خارجی و ایرانی مجاز، انواع توتون خارجی و ایرانی مجاز، انواع ذغال لیمو اعلاء ، ذغال بامبولنگرود

دخانیات قاسمی پور - لنگرود

بنکداران و کل فروشانسیگار، توتون، قلیان، ذغال، لوازم قلیان، فندک، کپسول، شارژ ایرانسل و همراه اوللنگرود
دخانیات آریا - لنگرود

دخانیات آریا - لنگرود

بنکداران و کل فروشانانواع سیگار توتون انواع قلیان لوازم قلیون ذغال و انواع فندکلنگرود

دخانیات جهاندیده - لنگرود

بنکداران و کل فروشانعرضه انواع سیگار، قلیان، توتون، فندکلنگرود

نمایندگی دخانیات - لنگرود

بنکداران و کل فروشانمرکز عمده پخش و فروش محصولات دخانی - مرکز فروش تخصصی قلیان - انواع توتون میوه ای و سنتی - ذغال لیمو اعلاءلنگرود

بورس سیگار و توتون میلاد

بنکداران و کل فروشانبورس سیگار و توتون میلادصومعه سرا

بورس سیگار و توتون نیک سرشت

بنکداران و کل فروشانبورس سیگار و توتون نیک سرشتصومعه سرا

بورس سیگار و توتون سرافراز

بنکداران و کل فروشانبورس سیگار و توتون سرافرازصومعه سرا

فروشگاه سردارجنگل

بنکداران و کل فروشانبورس سیگار و توتونصومعه سرا

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.